18.05.21

Автор: Юрій Рябчук

Avalon U5 Preamp DI з’явився на студії Checkpoint

Компанія Avalon Design була заснована Вінтоном Р. Морро та знаходиться у місті Бурбанк, штат Каліфорнія, США. Хоч їх лінійка продукції досить вузька (це мікрофонні преампи, DI та channel strip), але бренд завоював собі надійне потужне ім'я та є постійним приладом у використанні більшості іменитих студій.

Avalon U5 Preamp DI
поділитися

Avalon U5 - по праву вважається одним з найкращих приладів у своїй ціновій категорії (та й загалом) для запису бас гітари і тепер цей Preamp/DI з'явився у нас на студії.

Наш ринок не так часто спостерігає ротацію приладів з різних студій та продаж класного студійного обладнання. Чесно кажучи у нас вже був шанс з пару років тому купити такий пристрій, але на той час студія потребувала трохи іншого обладнання в пріоритеті.

Ми виросли і наші потреби також, тож отримавши змогу заволодіти цим Avalon ми вирішили поповнити студію ще одним топ приладом.

Klark Teknik KT2A – ламповий компресор у нас на студії
Розділ:
Студія

Klark Teknik KT2A – ламповий компресор у нас на студії

07.07.19

Klark Teknik - британська компанія заснована братами Теренсом і Філіпом Кларк в 1971 році, які спершу почали свій шлях з виробництва побутової техніки в...

Детальніше
Стабілізатор напруги Volter V2000 – новий пристрій для студії
Розділ:
Студія

Стабілізатор напруги Volter V2000 – новий пристрій для студії

31.10.19

Настав час зайнятися безпекою та зручністю роботи зі студійним обладнанням. Стабілізатори напруги та генератори безперебійного живлення - невід'ємна частина функціонування будь якої студії, де...

Детальніше
Вгору