11.03.19

Автор: Юрій Рябчук

Барабанна установка Tama Star Walnut приїхала на студію

Компанія Tama Drums була заснована в 1974 році в Японії, хоча її власник Хошіно Гаккі почав виробництво барабанів у 1965 під ім‘ям Star Drums.

Tama Star Walnut
Tama Star Walnut 2
Tama Star Walnut 3
Tama Star Walnut 4
поділитися

Пізніше Хошіно змінив назву на Tama - саме так звали його дружину, що означає «дорогоцінний камінь», а ім‘я Star почало використовуватися у назвах різних серій продукції компанії. Сьогодні найвищою серією є лінія Star, яка доступна у виробництві з бубінги, клену та горіху.

У попередню п‘ятницю приїхала наша студійна установка Tama Star Walnut з розмірами 22х18 бб, 8х8, 13х11, 16х16 томи. У квітні ми чекаємо ще два томи 10х8 та 12х8, а установка доступна вже зараз лише для цілей звукозапису!

Tama Star - це барабани найвищої якості, зроблені вручну в Японії, з купою передових технологій як от суперрезонуючою підвісною системою для томів, спеціальними ніжками для напольного тома для поглинання вібрації тощо.

Ця установка швидше за все одна в своєму роді на просторі українських студій звукозапису і ми дуже пишаємося, що маємо змогу писати ваші треки саме на ній!

Дізнатися про весь список як барабанного обладнання, так і іншої студійної апаратури ви можете тут.

Swan Drums – вінтажний малий барабан з 70х років
Розділ:
Студія

Swan Drums – вінтажний малий барабан з 70х років

20.05.21

Нещодавно до нас на студію потрапив вінтажний малий барабан Swan Drums про який досить мало інформації, але є всі підстави щоб вважати, що він...

Детальніше
Checkpoint вітає всіх музикантів та друзів з Новим роком!
Розділ:
Життя Checkpoint

Checkpoint вітає всіх музикантів та друзів з Новим роком!

31.12.18

У січні 2018 року ми відсвяткували 5 років студії і за цей рік певно зробили найбільше ніж за всі інші. Ми почали рік з...

Детальніше
Вгору