24.01.19

Автор: Юрій Рябчук

Барабанні палички Starsticks та педи Nick Walker у нашій вітрині

Багато хто з вас вже бачив нашу вітрину, яку встановили якраз перед Новим роком! Хто ж не знає - ми вже давно представляємо продукцію українських барабанних брендів Starsticks та Nick Walker.

Вітрина
Барабанні педи Nick Walker
Барабанні палички Starsticks
поділитися

З компанією Starsticks ми співпрацюємо з самого початку її заснування - від 2013 року, а з брендом Nick Walker вже біля 3 років.

Starsticks виробляє ряд різних моделей та іменні палички з українського граба та американського горіха, педи, чохли та іншу продукцію.

Nick Walker - це київський бренд Миколи Ходакова, який сам розробляв концепцію барабанних педів, займається підбором резини для своєї продукції та робить вироби вручну.

Тепер ви можете зручно роздивитися палички різних моделей, іменні пари відомих українських барабанщиків, педи різних розмірів та новинку від Nick Walker - двохзонний пед з різним типом відскоку!

Скоро також з'являться дрібниці і для гітаристів - струни, медіатори, крони. Ми ще поповнимо наш асортимент, а ви можете придбати продукцію звернувшись до адміністратора студії!

Radial JDI та Radial ProD2 – ді бокси від канадців у нашому арсеналі
Розділ:
Студія

Radial JDI та Radial ProD2 – ді бокси від канадців у нашому арсеналі

16.03.19

Radial Engineering - компанія заснована в 1992 році, недалеко від Ванкуверу, Канада. Спеціалізується виробник на про аудіо інструментах, а завоював собі ім'я за рахунок...

Детальніше
Пластики Remo і Evans поповнили студійні запаси
Розділ:
Барабани

Пластики Remo і Evans поповнили студійні запаси

Компанії Remo та Evans являються передовими у виробництві барабанних пластиків та мають широкий вибір продукції. Нещодавно ми поповнили ряд запасних пластиків для репетиційних кімнат...

Детальніше
Вгору