24.01.19

Автор: Юрій Рябчук

Барабанні палички Starsticks та педи Nick Walker у нашій вітрині

Багато хто з вас вже бачив нашу вітрину, яку встановили якраз перед Новим роком! Хто ж не знає - ми вже давно представляємо продукцію українських барабанних брендів Starsticks та Nick Walker.

Вітрина
Барабанні педи Nick Walker
Барабанні палички Starsticks
поділитися

З компанією Starsticks ми співпрацюємо з самого початку її заснування - від 2013 року, а з брендом Nick Walker вже біля 3 років.

Starsticks виробляє ряд різних моделей та іменні палички з українського граба та американського горіха, педи, чохли та іншу продукцію.

Nick Walker - це київський бренд Миколи Ходакова, який сам розробляв концепцію барабанних педів, займається підбором резини для своєї продукції та робить вироби вручну.

Тепер ви можете зручно роздивитися палички різних моделей, іменні пари відомих українських барабанщиків, педи різних розмірів та новинку від Nick Walker - двохзонний пед з різним типом відскоку!

Скоро також з'являться дрібниці і для гітаристів - струни, медіатори, крони. Ми ще поповнимо наш асортимент, а ви можете придбати продукцію звернувшись до адміністратора студії!

Black Friday не оминув і студію Checkpoint
Розділ:
Репетиційна база

Black Friday не оминув і студію Checkpoint

25.11.18

Буквально пару днів тому відбувся шалений розпродаж "Чорна п'ятниця", яка не оминула і нашу студію. Знижки у різних музичних магазинах сягали 80%, і хоча...

Детальніше
Vintech Audio VA573 та A-Designs Audio EM Red приїхали до студії
Розділ:
Студія

Vintech Audio VA573 та A-Designs Audio EM Red приїхали до студії

26.05.19

Нещодавно ми отримали другу посилку зі США в якій були 500-ті модулі Vintech Audio VA573 та A-Designs Audio EM Red та таким чином закрили...

Детальніше
Вгору