04.06.19

Автор: Юрій Рябчук

Chandler Limited Germanium MicPre та Spectra 1964 STX100 на студії

Що ж, час розповісти ще про два доповнення наших студійних мікрофонних преампів, які приїхали зі США. Поки вони є найдорожчими нашими одноканальними приладами - легендарні Chandler Limited GPA Germanium Mic Pre/DI та Spectra 1964 (Spectra Sonics) STX100!

Chandler Limited Germanium MicPre
Chandler Limited Germanium MicPre & Spectra 1964 STX100
поділитися

Компанія Chandler Limited - це відомий виробник студійного обладнання заснований в 1999 році Вейдом Гоеком (Wade Goeke), у штаті Каліфорнія, США. Своє ім‘я компанія здобула репліками на популярне обладнання всесвітньо відомої студії звукозапису EMI / Abbey Road (студія де творили The Beatles та багато багато інших визначних музикантів).

У 2001 році компанія представила TG1 Limiter, а з часом TG2 Preamp/DI - репліку раритетного EMI TG12428 мікрофонного преампа що використовувався на консолях студії в 60-70х роках! У 2004 році компанія переїхала до Шел Рок (Shell Rock), штат Іллінойс і зараз розташована там.

Лінійка продукції дуже значна: Abbey Road Series (з репліками мікрофонів, преампів, компресорів та еквалайкрів студії), пристрої різних преампів та компресорів в тому числі і 500го формату, мікрофони REDD та TG Microphone, мікшер Mini Rack та гітарне підсилення і педалі. У нас у студії з‘явився мікрофонний преамп Germanium Mic Pre/DI - одноканальний прилад.

Компанія Spectra Sonics - заснована Вільямом Ділей (William Dilley) в 1964 році в Огдені, штат Юта, США. Першопочатково компанія пропонувала преампи, еквалайзери, блоки живлення на яких багато звукоінженерів створювали свої консолі. З 1968 року компанія почала створювати свої власні консолі та створила їх близько 50. У 2007 році компанія була куплена декількома попередніми працівниками у сім‘ї власників Dilley та змінила назву на Spectra 1964.

У арсеналі компанії - легендарний компресор Complimiter, преампи 101 та 110A, STX100 преамп в 500му форматі та STX 500 еквалайзер цього ж формату. Саме STX100 і з‘явився у нас на студії та є тим нащадком початкових пристроїв компанії випущених в 1964 році.

Відкриття студії після карантину та реконструкція правої кімнати
Розділ:
Життя Checkpoint

Відкриття студії після карантину та реконструкція правої кімнати

29.05.20

Студія Checkpoint відновила свою роботу з 11 травня згідно зі зняттям карантинних обмежень. За період обмежувальних заходів ми намагалися використати час з користю та...

Детальніше
Реампінг гітар у Києві на студії звукозапису Checkpoint
Розділ:
Студія

Реампінг гітар у Києві на студії звукозапису Checkpoint

27.04.19

Студія звукозапису Checkpoint, що знаходиться в Києві, проводить реампінг гітар на обладнанні світового рівня!

Детальніше
Вгору