31.12.18

Автор: Юрій Рябчук

Checkpoint вітає всіх музикантів та друзів з Новим роком!

У січні 2018 року ми відсвяткували 5 років студії і за цей рік певно зробили найбільше ніж за всі інші.

З Новим роком 2019
Happy New Year
поділитися

Студія

Ми почали рік з приїду нашого студійного столу та в березні отримали наші шафи для обладнання у контрольній кімнаті. Потім було поповнення різного студійного обладнання: компресори Drawmer DL251, dbx 160A, преамп/компресор Drawmer 1960, ланчбокс API 6B, преампи API 512C, Warmaudio WA73, Focusrite ISA 428 та найголовніше - аудіоінтерфейс Antelope Audio Orion 32.

Починаючи з вересня ми вирішили створити парк гітарних підсилювачів для запису - класику, яка необхідна в кожній студії для універсальних завдань та реампінгу. Так у нас з'явилися Mesa Boogie Dual Rectifier, Peavey 5150, Fender Bassman Ten 1973 року, Gibson GA-5T Skylark 1963 року, Vox AC30CH, Orange TH100, басовий підсилювач Eden WT-500 Highwayman.

Ми оновили також барабанні стійки; купили барабанні стільці Tama 1st Chair; тарілки для запису Zildjian K Custom (Ride, x2 Crash, Hi-Hat), Meinl Mb8 Medium Ride 20", Meinl Mb8 Heavy Crash 16"; малі барабани Tama SLP 14x6,5 клен та Tama SLP 14x5,5 алюміній.

Оновлення мікрофонного парку ми запланували вже на 2019 рік.

Інтер'єр

З квітня по червень ми провели капітальний ремонт санвузла, бо це була одна з перших кімнат у нашому комплексі, яка вже морально застаріла та потребувала змін разом з реформуванням зовнішнього вигляду всієї студії. Це було створення кімнати майже з нуля.

Далі ми замовили мінібарну сітйку та різні полиці до нього і плануємо відкриття цієї послуги з січня 2019 року. Ми оновили інтер'єр як у правій кімнаті так і лівій, замовивши дві шафи для репетиційного обладнання та зручності зберігання і забезпечення музикантів всім необхідним. У правій кімнаті ми замовили полиці для гітарних підсилювачів та оновили лавку, зробивши в ній шухляди для мікрофонних стійок тощо.

Останнім нашим здобутком стала шафа-вітрина для барабанних палок та педів, і ми також збираємося поповнити її іншими першими необхідними речами на репетиційній базі. Нагадаємо, що у нас одна з найбільших барабанних шкіл у Києві і ми представляємо продукцію українських компаній Starsticks та Nick Walker.

Люди

Літом цього року ми розпочали наші щосуботні барабанні сходки і це перетворилося на створення неймовірно дружнього колективу музикантів та їх друзів, необов'язково пов'язаних з музикою взагалі! Це найкращі часи, які для багатьох запам'ятаються на все життя, для нас в студії так точно! Ми робили декілька пікніків на Трухановому острові та у Голосіївсьому парку, танцювали під найкращі хіти 90-х, жартували, сміялися, спілкувалися, знаходили собі нових друзів!

Звичайно ж пару тижнів тому ми запустили наш сайт і хочемо почати 2019 рік з новими перемогами!

Дякуємо всім, хто пережив цей час разом з нами, хто підтримував та вірить і надалі в гігантські плани нашого музичного комплексу! Дуже хочемо побачити вас всіх в 2019 році та нагадуємо, що сьогодні у нас новорічна вечірка, яка розпочнеться з 20:00. Запрошуємо всіх охочих!

Бажаємо вам успіху, досягнення запланованого та віри у свої можливості! Будьте щасливі!

Студія та барабанна школа Checkpoint відновлює роботу!
Розділ:
Життя Checkpoint

Студія та барабанна школа Checkpoint відновлює роботу!

22.04.22

Сьогодні ми раді повідомити, що знову працюємо та будемо раді бачити Вас!

Детальніше
Відкриття студії після карантину та реконструкція правої кімнати
Розділ:
Життя Checkpoint

Відкриття студії після карантину та реконструкція правої кімнати

29.05.20

Студія Checkpoint відновила свою роботу з 11 травня згідно зі зняттям карантинних обмежень. За період обмежувальних заходів ми намагалися використати час з користю та...

Детальніше
Вгору