31.12.18

Автор: Юрій Рябчук

Checkpoint вітає всіх музикантів та друзів з Новим роком!

У січні 2018 року ми відсвяткували 5 років студії і за цей рік певно зробили найбільше ніж за всі інші.

З Новим роком 2019
Happy New Year
поділитися

Студія

Ми почали рік з приїду нашого студійного столу та в березні отримали наші шафи для обладнання у контрольній кімнаті. Потім було поповнення різного студійного обладнання: компресори Drawmer DL251, dbx 160A, преамп/компресор Drawmer 1960, ланчбокс API 6B, преампи API 512C, Warmaudio WA73, Focusrite ISA 428 та найголовніше - аудіоінтерфейс Antelope Audio Orion 32.

Починаючи з вересня ми вирішили створити парк гітарних підсилювачів для запису - класику, яка необхідна в кожній студії для універсальних завдань та реампінгу. Так у нас з'явилися Mesa Boogie Dual Rectifier, Peavey 5150, Fender Bassman Ten 1973 року, Gibson GA-5T Skylark 1963 року, Vox AC30CH, Orange TH100, басовий підсилювач Eden WT-500 Highwayman.

Ми оновили також барабанні стійки; купили барабанні стільці Tama 1st Chair; тарілки для запису Zildjian K Custom (Ride, x2 Crash, Hi-Hat), Meinl Mb8 Medium Ride 20", Meinl Mb8 Heavy Crash 16"; малі барабани Tama SLP 14x6,5 клен та Tama SLP 14x5,5 алюміній.

Оновлення мікрофонного парку ми запланували вже на 2019 рік.

Інтер'єр

З квітня по червень ми провели капітальний ремонт санвузла, бо це була одна з перших кімнат у нашому комплексі, яка вже морально застаріла та потребувала змін разом з реформуванням зовнішнього вигляду всієї студії. Це було створення кімнати майже з нуля.

Далі ми замовили мінібарну сітйку та різні полиці до нього і плануємо відкриття цієї послуги з січня 2019 року. Ми оновили інтер'єр як у правій кімнаті так і лівій, замовивши дві шафи для репетиційного обладнання та зручності зберігання і забезпечення музикантів всім необхідним. У правій кімнаті ми замовили полиці для гітарних підсилювачів та оновили лавку, зробивши в ній шухляди для мікрофонних стійок тощо.

Останнім нашим здобутком стала шафа-вітрина для барабанних палок та педів, і ми також збираємося поповнити її іншими першими необхідними речами на репетиційній базі. Нагадаємо, що у нас одна з найбільших барабанних шкіл у Києві і ми представляємо продукцію українських компаній Starsticks та Nick Walker.

Люди

Літом цього року ми розпочали наші щосуботні барабанні сходки і це перетворилося на створення неймовірно дружнього колективу музикантів та їх друзів, необов'язково пов'язаних з музикою взагалі! Це найкращі часи, які для багатьох запам'ятаються на все життя, для нас в студії так точно! Ми робили декілька пікніків на Трухановому острові та у Голосіївсьому парку, танцювали під найкращі хіти 90-х, жартували, сміялися, спілкувалися, знаходили собі нових друзів!

Звичайно ж пару тижнів тому ми запустили наш сайт і хочемо почати 2019 рік з новими перемогами!

Дякуємо всім, хто пережив цей час разом з нами, хто підтримував та вірить і надалі в гігантські плани нашого музичного комплексу! Дуже хочемо побачити вас всіх в 2019 році та нагадуємо, що сьогодні у нас новорічна вечірка, яка розпочнеться з 20:00. Запрошуємо всіх охочих!

Бажаємо вам успіху, досягнення запланованого та віри у свої можливості! Будьте щасливі!

SJC Custom Drums Josh Dun Bandito Kit – нові барабани для запису
Розділ:
Студія

SJC Custom Drums Josh Dun Bandito Kit – нові барабани для запису

14.11.19

Компанія SJC Custom Drums була заснована у місті Дадлі, штат Массачусетс у 2000 році Скоттом Кіпрарі (Scott J. Ciprari) звідки і взяла свою назву.

Детальніше
Swan Drums – вінтажний малий барабан з 70х років
Розділ:
Студія

Swan Drums – вінтажний малий барабан з 70х років

20.05.21

Нещодавно до нас на студію потрапив вінтажний малий барабан Swan Drums про який досить мало інформації, але є всі підстави щоб вважати, що він...

Детальніше
Вгору