05.11.19

Автор: Юрій Рябчук

Fender Twin Reverb 1975 року – легенда гітарного звуку на нашій студії

Наш крутий вінтажний Fender Twin Reverb 1975 року нещодавно доповнив і так значну лінійку гітарних підсилювачів студії!

Fender Twin Reverb 1975
Fender Twin Reverb 1975 photo 2
Fender Twin Reverb 1975 and Vika
Fender Twin Reverb 1975 and Vika 2
Fender Twin Reverb 1975 and Vika 3
поділитися

Істинно легендарний інструмент Fender Twin був представлений у 1952 році і з того часу мав декілька ревізій як Twin Reverb, Super Twin, Twin Reverb II, Twin Reverb '65 Reissue, завоювавши звання одного з найкращих гітарних підсилювачів з чистим характером звучання!

У своїх записах та грі підсилювач використовували такі імениті музиканти як: Mark Knopfler, David Gilmour, Chuck Berry, Mike Oldfield, The Beatles, Jimi Hendrix, Eric Clapton, Keith Richards (Rolling Stones), Steve Jones (Sex Pistols), Jerry Garcia (Grateful Dead), Eric Johnson, Joe Bonamassa, Tommy Emmanuel та багато інших!

У нашій студії цей підсилювач буде доступний лише для звукозапису та доповнить ще один наш вінтажний Fender Bassman Ten 1973 року, чистий канал якого до поки залишався моїм улюбленим з усіх почутих.

Поповнення мікрофонних стійок та тарілок для барабанів Paiste PST5
Розділ:
Репетиційна база

Поповнення мікрофонних стійок та тарілок для барабанів Paiste PST5

05.02.19

Постійними затратами на репетиційній студії є: 1) барабанні пластики 2) барабанні тарілки 3) мікрофонні стійки 4) інструментальні та мікрофонні кабелі. Ці речі потребують постійного...

Детальніше
Встановили кондиціонери в приміщенні студії Checkpoint
Розділ:
Життя Checkpoint

Встановили кондиціонери в приміщенні студії Checkpoint

08.06.19

Ми нарешті встановили наші кондиціонери у приміщенні і це мабуть стало найбільшою нашою літньою інвестицією на студії, але необхідною для повного комфорту наших відвідувачів...

Детальніше
Вгору