07.07.19

Автор: Юрій Рябчук

Klark Teknik KT2A – ламповий компресор у нас на студії

Klark Teknik - британська компанія заснована братами Теренсом і Філіпом Кларк в 1971 році, які спершу почали свій шлях з виробництва побутової техніки в малих об'ємах як от пилесоси та обігрівачі.

Klark Teknik KT2A
поділитися

Компанія спершу назвалася Klark Equipment, а з 1973 перейменувалася в Klark Teknik та з того часу спеціалізується на виробництві професійного обладнання обробки сигналу та аудіо обладнання. Початок своєї кар'єри брати побачили у виробництві компресорів/лімітерів та графічних еквалайзерів, а вже з 1976 року виробництво стає масовим.

У 1980х роках Klark Teknik купує такі відомі компанії як Midas Audio Systems та DDA. Далі у 1990х компанію нажаль спіткав спад розвитку і вона переходить до Mark IV Audio, а з 2000х років до Bosch. У 2009 році компанію купує холдинг Music Tribe, що дає новий поштовх розвитку бренду.

Нещодавно у нас в студії з'явився клон легендарного компресора LA2A - Klark Teknik KT-2A. Це мабуть найкращий пристрій на ринку в пропорції ціна/якість з ціною у Європі всього €300! Детальніше ви можете прочитати про пристрій на офіційному сайті та передивитися безліч відео на YouTube, а ми ж плануємо випробувати цей пристрій вже найближчим часом у записі вокалу!

Поповнення мікрофонних стійок та тарілок для барабанів Paiste PST5
Розділ:
Репетиційна база

Поповнення мікрофонних стійок та тарілок для барабанів Paiste PST5

05.02.19

Постійними затратами на репетиційній студії є: 1) барабанні пластики 2) барабанні тарілки 3) мікрофонні стійки 4) інструментальні та мікрофонні кабелі. Ці речі потребують постійного...

Детальніше
Студія та барабанна школа Checkpoint відновлює роботу!
Розділ:
Життя Checkpoint

Студія та барабанна школа Checkpoint відновлює роботу!

22.04.22

Сьогодні ми раді повідомити, що знову працюємо та будемо раді бачити Вас!

Детальніше
Вгору