07.07.19

Автор: Юрій Рябчук

Klark Teknik KT2A – ламповий компресор у нас на студії

Klark Teknik - британська компанія заснована братами Теренсом і Філіпом Кларк в 1971 році, які спершу почали свій шлях з виробництва побутової техніки в малих об'ємах як от пилесоси та обігрівачі.

Klark Teknik KT2A
поділитися

Компанія спершу назвалася Klark Equipment, а з 1973 перейменувалася в Klark Teknik та з того часу спеціалізується на виробництві професійного обладнання обробки сигналу та аудіо обладнання. Початок своєї кар'єри брати побачили у виробництві компресорів/лімітерів та графічних еквалайзерів, а вже з 1976 року виробництво стає масовим.

У 1980х роках Klark Teknik купує такі відомі компанії як Midas Audio Systems та DDA. Далі у 1990х компанію нажаль спіткав спад розвитку і вона переходить до Mark IV Audio, а з 2000х років до Bosch. У 2009 році компанію купує холдинг Music Tribe, що дає новий поштовх розвитку бренду.

Нещодавно у нас в студії з'явився клон легендарного компресора LA2A - Klark Teknik KT-2A. Це мабуть найкращий пристрій на ринку в пропорції ціна/якість з ціною у Європі всього €300! Детальніше ви можете прочитати про пристрій на офіційному сайті та передивитися безліч відео на YouTube, а ми ж плануємо випробувати цей пристрій вже найближчим часом у записі вокалу!

Кабінет Orange PPC412 доповнив підсилювач Orange TH100 на студії
Розділ:
Репетиційна база

Кабінет Orange PPC412 доповнив підсилювач Orange TH100 на студії

05.02.19

Гітарний підсилювач Orange TH100 з‘явився у нас в кінці грудня, а нещодавно його доповнив кабінет Orange PPC412 з балтійської берези та динаміками Celestion Vintage...

Детальніше
Запис групи Respect Your Mom: як це було
Розділ:
Репетиційна база

Запис групи Respect Your Mom: як це було

16.07.19

Група Respect Your Mom заснована в 2008 році та грає у стилях гранж, експериментальний рок та інді-рок. Наразі у групи 3 альбоми - "EP"...

Детальніше
Вгору