07.07.19

Автор: Юрій Рябчук

Klark Teknik KT2A – ламповий компресор у нас на студії

Klark Teknik - британська компанія заснована братами Теренсом і Філіпом Кларк в 1971 році, які спершу почали свій шлях з виробництва побутової техніки в малих об'ємах як от пилесоси та обігрівачі.

Klark Teknik KT2A
поділитися

Компанія спершу назвалася Klark Equipment, а з 1973 перейменувалася в Klark Teknik та з того часу спеціалізується на виробництві професійного обладнання обробки сигналу та аудіо обладнання. Початок своєї кар'єри брати побачили у виробництві компресорів/лімітерів та графічних еквалайзерів, а вже з 1976 року виробництво стає масовим.

У 1980х роках Klark Teknik купує такі відомі компанії як Midas Audio Systems та DDA. Далі у 1990х компанію нажаль спіткав спад розвитку і вона переходить до Mark IV Audio, а з 2000х років до Bosch. У 2009 році компанію купує холдинг Music Tribe, що дає новий поштовх розвитку бренду.

Нещодавно у нас в студії з'явився клон легендарного компресора LA2A - Klark Teknik KT-2A. Це мабуть найкращий пристрій на ринку в пропорції ціна/якість з ціною у Європі всього €300! Детальніше ви можете прочитати про пристрій на офіційному сайті та передивитися безліч відео на YouTube, а ми ж плануємо випробувати цей пристрій вже найближчим часом у записі вокалу!

Записали барабани та вокал для групи Self Betrayal
Розділ:
Барабани

Записали барабани та вокал для групи Self Betrayal

23.05.19

Київська група Self Betrayal вже давно проводить репетиції у нашому музичному комплексі та грає в стилі грув метал близько 1,5 років. Нещодавно ми записали...

Детальніше
Radial JDI та Radial ProD2 – ді бокси від канадців у нашому арсеналі
Розділ:
Студія

Radial JDI та Radial ProD2 – ді бокси від канадців у нашому арсеналі

16.03.19

Radial Engineering - компанія заснована в 1992 році, недалеко від Ванкуверу, Канада. Спеціалізується виробник на про аудіо інструментах, а завоював собі ім'я за рахунок...

Детальніше
Вгору