23.03.20

Автор: Юрій Рябчук

Ludwig Acrolite 1970х та Truth Custom Drums Aaron Gilespie – нові малі барабани в колекції

Нещодавно поповнили студію двома крутезними малими барабанами від Ludwig та Truth Custom Drums і давайте розкажу вам трошки історії про ці бренди.

Ludwig Acrolite & Truth Cusrom Drums Aaron Gilespie
Ludwig Acrolite & Truth Cusrom Drums Aaron Gilespie 2
поділитися

     Ludwig Drums - це легендарний бренд, революціонер на ринку барабанних інструментів. Заснована компанія у 1909 році у Чикаго братами Вільямом та Теобальдом Людвіг, коли ті відкрили свій барабанний магазин та почали виробляти педалі для бас барабану у сучасному розумінні цього слова. Хоча винайшла одиночну барабанну педаль компанія Sonor, але до розуму її довели саме брати Людвіг - з пружинним поверненням колотушки, тощо.

У 1916 році компанія почала виробляти малі барабани, а з 1923 стала найбільшим виробником барабанів у світі! У кінці 1920х років компанія була продана C.G.Conn Instrument Company, а Вільям Людвіг починає своє окреме виробництво барабанів тепер під ім‘ям The WFL Drum Company (WFL - його ініціали). Ця компанія стала значним конкурентом корпорації C.G.Conn і останній об‘єднує два барабанні бренди під ім‘ям Leedy & Ludwig на початку 1950х років, хоча через пару років взагалі закривають виробництво барабанів.

У 1955 році Вільям та його син Біл Людвіг викуповують назад торгову марку бренду Ludwig і тепер знову можуть працювати під цим ім'ям. І хоча компанія була досить впевненим гравцем на світовому ринку, найбільше шуму вона зробила після появи групи The Beatles на американському телешоу The Ed Sullivan Show і лого Ludwig засвітилося на бас барабані всім відомого Рінго Старра! Це подвоїло ажіотаж продажів продукції Ludwig і наступні 20 років бренд домінує у виробництві барабанів на ринку Північної Америки. У 1981 році William F. Ludwig II продає бізнес компанії Selmer, а з 2002 року бренд став частиною корпорації Conn-Selmer Inc.

Наш новий малий барабан - це Ludwig Acrolite 14"x5" з 1970х років та вироблений з алюмінію. Першочергово він вважався барабаном для початківців, але здобув велику популярність та його модель існує і сьогодні от вже майже 60 років.

     Компанія Truth Custom Drums - порівняно молодий бренд, заснований у 2001 році Geoff’ом Barrios у гаражі в Південній Каліфорнії, США. Через п‘ять років компанія переїжджає до Портланду, штат Орегон де і існує по сьогодні. Як і багато інших кастом-шоп компаній, Truth купує кадла для барабанів, а далі допрацьовує їх до фінального вигляду (покриття, виріз країв, обладнання).

Вони роблять унікальні малюнки на поверхні, вентиляційні вирізи та все що тільки може уявити барабанщик. Бренд представляють барабанщики таких відомих груп як August Burns Red, McFly, Sleeping with Sirens, Enter Shikari, Memphis May Fire, Deaf Havana, Pierce The Veil та інші!

Наш малий барабан - іменна модель барабанщика Aaron’а Gillespie з всесвітньо відомої групи Underoath. Зроблений барабан з клену та має розмір 14"х8".

Запис барабанів для групи Grayshapes у студії звукозапису Checkpoint
Розділ:
Студія

Запис барабанів для групи Grayshapes у студії звукозапису Checkpoint

Не так давно київська група Grayshapes записала живі барабани у нас в студії. Grayshapes - це колектив з шістьох хлопців, які грають у стилях...

Детальніше
Зйомка діджей сету для Evka у Checkpoint Drumschool
Розділ:
Школа

Зйомка діджей сету для Evka у Checkpoint Drumschool

18.02.22

Хоча ми і барабанна школа, у нас можна відзняти відео, зробити фотосет, провести презентації, лекції тощо! Лише гляньте на цю крутизну зняту для київської...

Детальніше
Вгору