02.02.19

Автор: Юрій Рябчук

Малий барабан розмальований аерографією від Віки Скапоущенко

Віка Скапоущенко - учениця нашої барабанної школи Checkpoint! Вона вже давненько загорілася бажанням створювати проекти з аерографією і ми їй віддали старий піонерський малий барабан, який дістався власнику студії Юрію Рябчуку ще зі школи від викладача ДПЮ.

Віка Скапоущенко
Барабан 1
Барабан 2
Барабан 3
Барабан 4
поділитися

Звісно ми погодилися на різні експерименти з ним, але такого результату точно не очікували! Віка повністю зачистила дерево та металеве обладнання, розмалювала та покрила захисним лаком, а також зробила ударний пластик на замовлення разом з малюнком дифузора динаміка колонки! На кадлі барабана ви можете впізнати відомих музикантів, а щоб побачити як виглядав барабан з самого початку - прогортайте фото до кінця.

Віка набирає замовлення для різних малюнків аерографією, якщо у вас чи у знайомих були ідеї для розмальовування будь яких предметів - звертайтеся! Рекомендація від нас і щира вдячність за цей крутезний подарунок!

Vanguard V13 – ламповий конденсаторний мікрофон приїхав зі США
Розділ:
Студія

Vanguard V13 – ламповий конденсаторний мікрофон приїхав зі США

03.06.19

Остання посилка з студійним обладнанням зі Сполучених Штатів доїхала вчора і ми поступово розповімо вам про її вміст. Почнемо з лампового конденсаторного мікрофона Vanguard...

Детальніше
Відкриття студії після карантину та реконструкція правої кімнати
Розділ:
Життя Checkpoint

Відкриття студії після карантину та реконструкція правої кімнати

29.05.20

Студія Checkpoint відновила свою роботу з 11 травня згідно зі зняттям карантинних обмежень. За період обмежувальних заходів ми намагалися використати час з користю та...

Детальніше
Вгору