02.02.19

Автор: Юрій Рябчук

Малий барабан розмальований аерографією від Віки Скапоущенко

Віка Скапоущенко - учениця нашої барабанної школи Checkpoint! Вона вже давненько загорілася бажанням створювати проекти з аерографією і ми їй віддали старий піонерський малий барабан, який дістався власнику студії Юрію Рябчуку ще зі школи від викладача ДПЮ.

Віка Скапоущенко
Барабан 1
Барабан 2
Барабан 3
Барабан 4
поділитися

Звісно ми погодилися на різні експерименти з ним, але такого результату точно не очікували! Віка повністю зачистила дерево та металеве обладнання, розмалювала та покрила захисним лаком, а також зробила ударний пластик на замовлення разом з малюнком дифузора динаміка колонки! На кадлі барабана ви можете впізнати відомих музикантів, а щоб побачити як виглядав барабан з самого початку - прогортайте фото до кінця.

Віка набирає замовлення для різних малюнків аерографією, якщо у вас чи у знайомих були ідеї для розмальовування будь яких предметів - звертайтеся! Рекомендація від нас і щира вдячність за цей крутезний подарунок!

Студія та барабанна школа Checkpoint відновлює роботу!
Розділ:
Життя Checkpoint

Студія та барабанна школа Checkpoint відновлює роботу!

22.04.22

Сьогодні ми раді повідомити, що знову працюємо та будемо раді бачити Вас!

Детальніше
Барабанне обладнання Tama приїхало для студії та школи
Розділ:
Барабани

Барабанне обладнання Tama приїхало для студії та школи

16.01.20

День закупівлі нового барабанного обладнання для студії та школи настав! Як завжди ми не економимо на якості та у пріоритеті для нас стали одні...

Детальніше
Вгору