02.02.19

Автор: Юрій Рябчук

Малий барабан розмальований аерографією від Віки Скапоущенко

Віка Скапоущенко - учениця нашої барабанної школи Checkpoint! Вона вже давненько загорілася бажанням створювати проекти з аерографією і ми їй віддали старий піонерський малий барабан, який дістався власнику студії Юрію Рябчуку ще зі школи від викладача ДПЮ.

Віка Скапоущенко
Барабан 1
Барабан 2
Барабан 3
Барабан 4
поділитися

Звісно ми погодилися на різні експерименти з ним, але такого результату точно не очікували! Віка повністю зачистила дерево та металеве обладнання, розмалювала та покрила захисним лаком, а також зробила ударний пластик на замовлення разом з малюнком дифузора динаміка колонки! На кадлі барабана ви можете впізнати відомих музикантів, а щоб побачити як виглядав барабан з самого початку - прогортайте фото до кінця.

Віка набирає замовлення для різних малюнків аерографією, якщо у вас чи у знайомих були ідеї для розмальовування будь яких предметів - звертайтеся! Рекомендація від нас і щира вдячність за цей крутезний подарунок!

Запис барабанів для групи Onaway у студії звукозапису Checkpoint
Розділ:
Студія

Запис барабанів для групи Onaway у студії звукозапису Checkpoint

22.04.20

Група Onaway заснована у 2014 році та грає у напрямках рок-н-ролл та хард рок. Почавши джемити на піснях Led Zeppelin та Deep Purple група...

Детальніше
Фотозйомка колекції футболок від GrowObsessed у нас в студії
Розділ:
Життя Checkpoint

Фотозйомка колекції футболок від GrowObsessed у нас в студії

01.05.19

Вже пройшло трохи часу з моменту фотозйомки нової колекції від київського бренду одягу GrowObsessed і нам приємно, що наше приміщення дедалі частіше використовують для...

Детальніше
Вгору