02.02.19

Автор: Юрій Рябчук

Малий барабан розмальований аерографією від Віки Скапоущенко

Віка Скапоущенко - учениця нашої барабанної школи Checkpoint! Вона вже давненько загорілася бажанням створювати проекти з аерографією і ми їй віддали старий піонерський малий барабан, який дістався власнику студії Юрію Рябчуку ще зі школи від викладача ДПЮ.

Віка Скапоущенко
Барабан 1
Барабан 2
Барабан 3
Барабан 4
поділитися

Звісно ми погодилися на різні експерименти з ним, але такого результату точно не очікували! Віка повністю зачистила дерево та металеве обладнання, розмалювала та покрила захисним лаком, а також зробила ударний пластик на замовлення разом з малюнком дифузора динаміка колонки! На кадлі барабана ви можете впізнати відомих музикантів, а щоб побачити як виглядав барабан з самого початку - прогортайте фото до кінця.

Віка набирає замовлення для різних малюнків аерографією, якщо у вас чи у знайомих були ідеї для розмальовування будь яких предметів - звертайтеся! Рекомендація від нас і щира вдячність за цей крутезний подарунок!

Eden World Tour 500 Highwayman – новий басовий підсилювач на студії
Розділ:
Репетиційна база

Eden World Tour 500 Highwayman – новий басовий підсилювач на студії

29.11.18

Нещодавно потестити та купили новий басовий підсилювач Eden WT-500 Highwayman! У купівлі та оцінці цього інструменту нам допоміг Нікіта Астраханцев за що йому величезне спасибі!...

Детальніше
Ludwig Acrolite 1970х та Truth Custom Drums Aaron Gilespie – нові малі барабани в колекції
Розділ:
Студія

Ludwig Acrolite 1970х та Truth Custom Drums Aaron Gilespie – нові малі барабани в колекції

23.03.20

Нещодавно поповнили студію двома крутезними малими барабанами від Ludwig та Truth Custom Drums і давайте розкажу вам трошки історії про ці бренди.

Детальніше
Вгору