17.02.22

Автор: Юрій Рябчук

Музична студія Checkpoint святкує 9-ти річчя!

З Днем народження, Checkpoint!

9 років тому, у 2013 році, з гаража на Солом'янці ми переїхали у підвал без ремонту та комунікацій. У той час я хотів чогось більшого ніж просто бокс з чотирьох стін, хотів почати проект створення однієї з кращих репетиційних студій Києва!

Checkpoint 9 years Happy Birthday
поділитися

Далі були роки трансформації приміщення, ремонти, меблювання, купівля нового обладнання. З часом мета зробити одну з кращих репетиційних баз переросла у мету розширитися до студії звукозапису, що власне і відбувалося з 2017 року. З цього періоду настали певно найкращі часи для музичної та загалом культурної сфери в Україні. Пандемія ж відкинула більшість сфери послуг назад. Checkpoint вистояв та продовжує свою роботу, і ми дивимося з оптимізмом у майбутнє! Навіть більше! Ми зуміли відкрити найкращу без перебільшення школу гри на барабанах в Україні, яка, я впевнений, зможе конкурувати зі світовими іменами на ринку онлайн онлайн навчання тощо.

Дев'ять років - це звісно ж величезний термін, аж не віриться скільки всього відбулося за цей час! Зараз ми починаємо косметичні ремонти у приміщенні та попрацюємо над освітленням у коридорах. Як завжди будемо раді бачити вас у Checkpoint'і! Дякую всім хто долучився до формування студії, якою ми є зараз!

Запис групи Respect Your Mom: як це було
Розділ:
Репетиційна база

Запис групи Respect Your Mom: як це було

16.07.19

Група Respect Your Mom заснована в 2008 році та грає у стилях гранж, експериментальний рок та інді-рок. Наразі у групи 3 альбоми - "EP"...

Детальніше
Запис барабанів на студії: група Zoanthropy з Києва
Розділ:
Студія

Запис барабанів на студії: група Zoanthropy з Києва

16.09.19

Група Zoanthropy - це колектив, який складається з чотирьох учасників, а грають хлопці у стилі postmetal/sludge.

Детальніше
Вгору