09.05.19

Автор: Юрій Рябчук

Нове студійне обладнання приїхало зі США: Distressor, Rupert Neve

Зовсім нещодавно приїхало довгоочікуване поповнення студійного обладнання зі США, а через тиждень та до середини червня будуть ще дві посилки, про вміст яких ви дізнаєтеся дуже скоро!

Студійне обладнання
поділитися

Перша посилка, яка з'явилася у нас в кінці квітня містила чотири пристрої, це:

  • Empirical Labs EL8 Distressor
  • Rupert Neve Portico 511
  • Phoenix Audio DRS-1R
  • AEA RPQ-500

Empirical Labs EL8 Distressor - це одноканальний прилад, який є одним з найпотрібніших та найвідоміших цифрових компресорів на ринку. Як повідомляє офіційний сайт компанії можливо саме Distressor є найпродаванішим з усіх high end компресорів всіх часів. Окрім безлічі запропонованих особливостей налаштувань та контролю, прилад дає тепле та вінтажне звучання завдяки спеціально розробленій схемі gain control. Distressor можна використовувати практично будь на якому інструменті та ми постараємося поексперементувати з ним, розпочавши звісно ж з барабанної установки.

Rupert Neve Portico 511 - це одноканальний мікрофонний підсилювач, який розроблений компанією легендарного Руперта Ніва, звичайно ж відомого за свої прилади та консолі Neve. Далі історія пов'язала винахідника з компаніями AMS / Neve, Focusrite Ltd., Amek. З 2005 року компанія під керівництвом Руперта називається Rupert Neve Designs та цього ж року представила свою лінійку Portico Series.

Особливостями серії Portico є функція "Silk" та "Texture", яка дає можливість регулювати в певній кількості гармоніки вхідного джерела звучання.

Phoenix Audio DRS-1R - це одноканальний мікрофонний преамп від компанії з Каліфорнії, США. Першопочатково компанія була заснована в 1996 році у Великобританії, але у 2009 переїхала до Коста Меси, штат Каліфорнія. Заснована Девідом Різом та Шоном Левек, які працювали у компанії Neve, компанія Phoenix Audio спеціалізується на мікрофонних преампах, компресорах, еквалайзерах, DI боксах та сумматорних мікшерах.

AEA - компанія з Пасадени, штат Каліфорнія, США. В 1976 вона розпочала обслуговувати стрічкові мікрофони, а включно до 1998 року виготовляла 100% всіх деталей для RCA 44, які були зняті з виробництва. Ринок потребував компанію, яка могла б обслуговувати та ремонтувати подібну продукцію і саме цим компанія і займалася 22 роки. Після цього було прийнято рішення створити власну версію 44 і таким чином народилася компанія AEA Ribbon Mics, яка спеціалізується в першу чергу на стрічкових мікрофонах. Компанія має в продажі 8 мікрофонів, багато різних аксесуарів та троє мікрофонних преампів - TRP2, RPQ2 та RPQ-500. Саме останній і з'явився у нас у студії - це одноканалний мікрофонний преамп 500 серії, який спеціально розроблений для стрічкових мікрофонів.

Записали барабанний кавер перед Новим роком
Розділ:
Студія

Записали барабанний кавер перед Новим роком

23.01.20

Хоча січень в музичній індустрії належить до неприбуткових місяців, зате грудень - це пік попиту на репетиції, записи, виступи на корпоративах та різних подіях,...

Детальніше
Запис гурту Miles Babies на студії звукозапису Checkpoint
Розділ:
Студія

Запис гурту Miles Babies на студії звукозапису Checkpoint

18.05.21

Провели запис барабанів, бас гітари, двох електрогітар та вокалу для київського гурту Miles Babies. Додаємо фотозвіт з місця подій.

Детальніше
Вгору