16.03.19

Автор: Юрій Рябчук

Пластики Remo і Evans поповнили студійні запаси

Компанії Remo та Evans являються передовими у виробництві барабанних пластиків та мають широкий вибір продукції. Нещодавно ми поповнили ряд запасних пластиків для репетиційних кімнат та студійних завдань!

Remo & Evans
поділитися

Приїхали нові пластики для бас барабану, малого барабану та набори для томів різного діаметру - Remo Pinstripe Coated, Remo Pinstripe Clear, Evans Hydraulic Red та наклейки для бас барабану.

Пластиків на студії Checkpoint ніколи не буває замало!

А тепер декілька слів про майбутні плани!

Поки наш звукорежисер Антон Рябченко та його помічник Дмитро Серебряков записують групи та постять сторіз, я ж шукаю вигідні позиції на eBay і очікую крутезне поповнення студійного обладнання зі США у квітні-травні!

У ці найближчі місяці буде відбуватися багато різних подій: встановлення систем охолодження по приміщенню і підготовка до літнього сезону; розширення списку студійного обладнання; грандіозні плани із барабанною школою Checkpoint; підготовка інтерактивних ігор для теплого сезону та сходок студії; нові проекти меблювання, освітлення та дизайну приміщення!

Залишайтеся з нами!

Дізнатися подробиці запису на нашій студії ви можете ось тут!

  Стабілізатор напруги Volter V2000 – новий пристрій для студії
  Розділ:
  Студія

  Стабілізатор напруги Volter V2000 – новий пристрій для студії

  31.10.19

  Настав час зайнятися безпекою та зручністю роботи зі студійним обладнанням. Стабілізатори напруги та генератори безперебійного живлення - невід'ємна частина функціонування будь якої студії, де...

  Детальніше
  Кабінет Orange PPC412 доповнив підсилювач Orange TH100 на студії
  Розділ:
  Репетиційна база

  Кабінет Orange PPC412 доповнив підсилювач Orange TH100 на студії

  05.02.19

  Гітарний підсилювач Orange TH100 з‘явився у нас в кінці грудня, а нещодавно його доповнив кабінет Orange PPC412 з балтійської берези та динаміками Celestion Vintage...

  Детальніше
  Вгору