16.03.19

Автор: Юрій Рябчук

Пластики Remo і Evans поповнили студійні запаси

Компанії Remo та Evans являються передовими у виробництві барабанних пластиків та мають широкий вибір продукції. Нещодавно ми поповнили ряд запасних пластиків для репетиційних кімнат та студійних завдань!

Remo & Evans
поділитися

Приїхали нові пластики для бас барабану, малого барабану та набори для томів різного діаметру - Remo Pinstripe Coated, Remo Pinstripe Clear, Evans Hydraulic Red та наклейки для бас барабану.

Пластиків на студії Checkpoint ніколи не буває замало!

А тепер декілька слів про майбутні плани!

Поки наш звукорежисер Антон Рябченко та його помічник Дмитро Серебряков записують групи та постять сторіз, я ж шукаю вигідні позиції на eBay і очікую крутезне поповнення студійного обладнання зі США у квітні-травні!

У ці найближчі місяці буде відбуватися багато різних подій: встановлення систем охолодження по приміщенню і підготовка до літнього сезону; розширення списку студійного обладнання; грандіозні плани із барабанною школою Checkpoint; підготовка інтерактивних ігор для теплого сезону та сходок студії; нові проекти меблювання, освітлення та дизайну приміщення!

Залишайтеся з нами!

Дізнатися подробиці запису на нашій студії ви можете ось тут!

  Фотозйомка колекції футболок від GrowObsessed у нас в студії
  Розділ:
  Життя Checkpoint

  Фотозйомка колекції футболок від GrowObsessed у нас в студії

  01.05.19

  Вже пройшло трохи часу з моменту фотозйомки нової колекції від київського бренду одягу GrowObsessed і нам приємно, що наше приміщення дедалі частіше використовують для...

  Детальніше
  Барабанні палички Starsticks та педи Nick Walker у нашій вітрині
  Розділ:
  Барабани

  Барабанні палички Starsticks та педи Nick Walker у нашій вітрині

  24.01.19

  Багато хто з вас вже бачив нашу вітрину, яку встановили якраз перед Новим роком! Хто ж не знає - ми вже давно представляємо продукцію...

  Детальніше
  Вгору