16.03.19

Автор: Юрій Рябчук

Пластики Remo і Evans поповнили студійні запаси

Компанії Remo та Evans являються передовими у виробництві барабанних пластиків та мають широкий вибір продукції. Нещодавно ми поповнили ряд запасних пластиків для репетиційних кімнат та студійних завдань!

Remo & Evans
поділитися

Приїхали нові пластики для бас барабану, малого барабану та набори для томів різного діаметру - Remo Pinstripe Coated, Remo Pinstripe Clear, Evans Hydraulic Red та наклейки для бас барабану.

Пластиків на студії Checkpoint ніколи не буває замало!

А тепер декілька слів про майбутні плани!

Поки наш звукорежисер Антон Рябченко та його помічник Дмитро Серебряков записують групи та постять сторіз, я ж шукаю вигідні позиції на eBay і очікую крутезне поповнення студійного обладнання зі США у квітні-травні!

У ці найближчі місяці буде відбуватися багато різних подій: встановлення систем охолодження по приміщенню і підготовка до літнього сезону; розширення списку студійного обладнання; грандіозні плани із барабанною школою Checkpoint; підготовка інтерактивних ігор для теплого сезону та сходок студії; нові проекти меблювання, освітлення та дизайну приміщення!

Залишайтеся з нами!

Дізнатися подробиці запису на нашій студії ви можете ось тут!

  Відкриття студії після карантину та реконструкція правої кімнати
  Розділ:
  Життя Checkpoint

  Відкриття студії після карантину та реконструкція правої кімнати

  29.05.20

  Студія Checkpoint відновила свою роботу з 11 травня згідно зі зняттям карантинних обмежень. За період обмежувальних заходів ми намагалися використати час з користю та...

  Детальніше
  Swan Drums – вінтажний малий барабан з 70х років
  Розділ:
  Студія

  Swan Drums – вінтажний малий барабан з 70х років

  20.05.21

  Нещодавно до нас на студію потрапив вінтажний малий барабан Swan Drums про який досить мало інформації, але є всі підстави щоб вважати, що він...

  Детальніше
  Вгору