16.03.19

Автор: Юрій Рябчук

Пластики Remo і Evans поповнили студійні запаси

Компанії Remo та Evans являються передовими у виробництві барабанних пластиків та мають широкий вибір продукції. Нещодавно ми поповнили ряд запасних пластиків для репетиційних кімнат та студійних завдань!

Remo & Evans
поділитися

Приїхали нові пластики для бас барабану, малого барабану та набори для томів різного діаметру - Remo Pinstripe Coated, Remo Pinstripe Clear, Evans Hydraulic Red та наклейки для бас барабану.

Пластиків на студії Checkpoint ніколи не буває замало!

А тепер декілька слів про майбутні плани!

Поки наш звукорежисер Антон Рябченко та його помічник Дмитро Серебряков записують групи та постять сторіз, я ж шукаю вигідні позиції на eBay і очікую крутезне поповнення студійного обладнання зі США у квітні-травні!

У ці найближчі місяці буде відбуватися багато різних подій: встановлення систем охолодження по приміщенню і підготовка до літнього сезону; розширення списку студійного обладнання; грандіозні плани із барабанною школою Checkpoint; підготовка інтерактивних ігор для теплого сезону та сходок студії; нові проекти меблювання, освітлення та дизайну приміщення!

Залишайтеся з нами!

Дізнатися подробиці запису на нашій студії ви можете ось тут!

  Chandler Limited Germanium MicPre та Spectra 1964 STX100 на студії
  Розділ:
  Студія

  Chandler Limited Germanium MicPre та Spectra 1964 STX100 на студії

  04.06.19

  Що ж, час розповісти ще про два доповнення наших студійних мікрофонних преампів, які приїхали зі США. Поки вони є найдорожчими нашими одноканальними приладами -...

  Детальніше
  Записали барабани та вокал для групи Self Betrayal
  Розділ:
  Барабани

  Записали барабани та вокал для групи Self Betrayal

  23.05.19

  Київська група Self Betrayal вже давно проводить репетиції у нашому музичному комплексі та грає в стилі грув метал близько 1,5 років. Нещодавно ми записали...

  Детальніше
  Вгору