05.02.19

Автор: Юрій Рябчук

Поповнення мікрофонних стійок та тарілок для барабанів Paiste PST5

Постійними затратами на репетиційній студії є: 1) барабанні пластики 2) барабанні тарілки 3) мікрофонні стійки 4) інструментальні та мікрофонні кабелі. Ці речі потребують постійного оновлення та наявності у справному вигляді.

Mic stands
Paiste PST5
поділитися

Нещодавно закупили мікрофонних стійок, кабелів та новий сет тарілок Paiste Pst5, а наша вітрина віднині пропонує не лише палички та педи, а й струни для електро і бас гітар від компаній Fender та SIT, крони та медіатори.

Головне для нас - це підстрахувати музикантів в різних ситуаціях, чи то з забутим кабелем чи з порваною струною або поламаними паличками! Тепер у нас новий меблевий проект - оновлення кімнати для зберігання речей наших клієнтів, але це вже історія для іншого посту.

Зйомка діджей сету для Evka у Checkpoint Drumschool
Розділ:
Школа

Зйомка діджей сету для Evka у Checkpoint Drumschool

18.02.22

Хоча ми і барабанна школа, у нас можна відзняти відео, зробити фотосет, провести презентації, лекції тощо! Лише гляньте на цю крутизну зняту для київської...

Детальніше
Барабанні палички Starsticks та педи Nick Walker у нашій вітрині
Розділ:
Барабани

Барабанні палички Starsticks та педи Nick Walker у нашій вітрині

24.01.19

Багато хто з вас вже бачив нашу вітрину, яку встановили якраз перед Новим роком! Хто ж не знає - ми вже давно представляємо продукцію...

Детальніше
Вгору