14.11.19

Автор: Юрій Рябчук

SJC Custom Drums Josh Dun Bandito Kit – нові барабани для запису

Компанія SJC Custom Drums була заснована у місті Дадлі, штат Массачусетс у 2000 році Скоттом Кіпрарі (Scott J. Ciprari) звідки і взяла свою назву.

SJC Custom Drums Josh Dun Bandito Kit
поділитися

Усе почалося як звичайне хоббі у підвальному приміщенні бабусі Скотта, а його брат Майк почав спостерігати за процесом виготовлення барабанів. Уже через пів року брат Майк приєднується допомагати Скотту у ролі менеджера з продажу та маркетингу.

Бренд поступово починає світитися на подіях як Vans Warped Tour та концертах панк групи No Trigger, де грав Майк. З 2004 року SJC набирає перших працівників з кола своїх друзів! У 2006 році перший діллер починає співвпрацювати з брендом - магазин Sound Attak з Великобританії. Тільки через 6 років брати Скотт та Майк розширяють своє виробництво переїхавши з бабусиного підвалу до приміщення з площею 550м2.

У 2008 році компанія SJC відвідує свою першу виставку NAMM Show, а у 2010 святкує десятиріччя! У 2011 році компанія переїжджає до Саусбрідж, штат Массачусетс до ще більшого приміщення. Далі слідують відкриття офісу у Каліфорнії, підписання купи крутих артистів до свого ряду ендорсерів (як Tre Cool з Green Day, Daniel Platzman з Imagine Dragons, Jay Weinberg зі Slipknot, Josh Dun з Twenty One Pilots та багато інших), колаборація компанії з Vans, лінія власного барабанного хардвару та вдосконалення різних технологій виробництва! А зовсім скоро компанія святкує своє 20ти річчя! Неймовірний надзвичайно стрімкий розвиток для компанії, яка почалася у простому підвалі бабусиного будинку!

Усе це повертає і мене у своїх спогадах до місця де і я починав реалізовувати свої музичні ідеї - гаражі на Солом‘янці, тому надзвичайно вражений та мотивований такими людьми як брати Скотт та Майк. Але розповідь не тільки про одну круту барабанну компанію, якою я давненько надихаюся, а й про те, що коли я побачив у нас на ринку установку SJC я зрозумів, що її треба купляти, бо зустріти цей бренд у нас майже неможливо! Перед вами іменна установка Bandito Kit Josh’а Dun’а з групи Twenty One Pilots, яка зроблена з гібриду клену та червоного дерева та має розміри 22х18 ББ, 12х8 та 16х14 томи. Інструмент буде доступний поки для запису. Попереду ще багато всього цікавого!

Барабанна установка Tama Star Walnut приїхала на студію
Розділ:
Барабани

Барабанна установка Tama Star Walnut приїхала на студію

11.03.19

Компанія Tama Drums була заснована в 1974 році в Японії, хоча її власник Хошіно Гаккі почав виробництво барабанів у 1965 під ім‘ям Star Drums.

Детальніше
Барабанне обладнання Tama приїхало для студії та школи
Розділ:
Барабани

Барабанне обладнання Tama приїхало для студії та школи

16.01.20

День закупівлі нового барабанного обладнання для студії та школи настав! Як завжди ми не економимо на якості та у пріоритеті для нас стали одні...

Детальніше
Вгору