14.11.19

Автор: Юрій Рябчук

SJC Custom Drums Josh Dun Bandito Kit – нові барабани для запису

Компанія SJC Custom Drums була заснована у місті Дадлі, штат Массачусетс у 2000 році Скоттом Кіпрарі (Scott J. Ciprari) звідки і взяла свою назву.

SJC Custom Drums Josh Dun Bandito Kit
поділитися

Усе почалося як звичайне хоббі у підвальному приміщенні бабусі Скотта, а його брат Майк почав спостерігати за процесом виготовлення барабанів. Уже через пів року брат Майк приєднується допомагати Скотту у ролі менеджера з продажу та маркетингу.

Бренд поступово починає світитися на подіях як Vans Warped Tour та концертах панк групи No Trigger, де грав Майк. З 2004 року SJC набирає перших працівників з кола своїх друзів! У 2006 році перший діллер починає співвпрацювати з брендом - магазин Sound Attak з Великобританії. Тільки через 6 років брати Скотт та Майк розширяють своє виробництво переїхавши з бабусиного підвалу до приміщення з площею 550м2.

У 2008 році компанія SJC відвідує свою першу виставку NAMM Show, а у 2010 святкує десятиріччя! У 2011 році компанія переїжджає до Саусбрідж, штат Массачусетс до ще більшого приміщення. Далі слідують відкриття офісу у Каліфорнії, підписання купи крутих артистів до свого ряду ендорсерів (як Tre Cool з Green Day, Daniel Platzman з Imagine Dragons, Jay Weinberg зі Slipknot, Josh Dun з Twenty One Pilots та багато інших), колаборація компанії з Vans, лінія власного барабанного хардвару та вдосконалення різних технологій виробництва! А зовсім скоро компанія святкує своє 20ти річчя! Неймовірний надзвичайно стрімкий розвиток для компанії, яка почалася у простому підвалі бабусиного будинку!

Усе це повертає і мене у своїх спогадах до місця де і я починав реалізовувати свої музичні ідеї - гаражі на Солом‘янці, тому надзвичайно вражений та мотивований такими людьми як брати Скотт та Майк. Але розповідь не тільки про одну круту барабанну компанію, якою я давненько надихаюся, а й про те, що коли я побачив у нас на ринку установку SJC я зрозумів, що її треба купляти, бо зустріти цей бренд у нас майже неможливо! Перед вами іменна установка Bandito Kit Josh’а Dun’а з групи Twenty One Pilots, яка зроблена з гібриду клену та червоного дерева та має розміри 22х18 ББ, 12х8 та 16х14 томи. Інструмент буде доступний поки для запису. Попереду ще багато всього цікавого!

Пластики Remo і Evans поповнили студійні запаси
Розділ:
Барабани

Пластики Remo і Evans поповнили студійні запаси

16.03.19

Компанії Remo та Evans являються передовими у виробництві барабанних пластиків та мають широкий вибір продукції. Нещодавно ми поповнили ряд запасних пластиків для репетиційних кімнат...

Детальніше
Klark Teknik KT2A – ламповий компресор у нас на студії
Розділ:
Студія

Klark Teknik KT2A – ламповий компресор у нас на студії

07.07.19

Klark Teknik - британська компанія заснована братами Теренсом і Філіпом Кларк в 1971 році, які спершу почали свій шлях з виробництва побутової техніки в...

Детальніше
Вгору