20.05.21

Автор: Юрій Рябчук

Swan Drums – вінтажний малий барабан з 70х років

Нещодавно до нас на студію потрапив вінтажний малий барабан Swan Drums про який досить мало інформації, але є всі підстави щоб вважати, що він справді з 70х років. Читайте огляд барабану у новині.

Swan Drums
Swan Drums 2
Swan Drums 3
поділитися

Пару тижнів тому я побачив на Музичній барахолці у Facebook продажу вінтажного малого барабана 70х років під назвою Swan Drums. Оголошення виставив знайомий у якого я колись купляв вінтажний Fender Twin Reverb Silverface також з 1970х.

Я скептично поставився до назви бренду, бо взагалі нічого не чув про цю компанію, але мою увагу привернула фурнітура барабану та його обгортка White Marine Pearl, яка у мене є найулюбленішою. Зазвичай унікальну та дорогу фурнітуру ставлять у більш круті барабани або взагалі зроблені на замовлення.

Не довго думаючи я вирішив написати продавцю та дізнатися хоча б якусь історію цього інструменту. Мені відповіли, що барабан був завезений з Канади, а туди потрапив зі Сполучених Штатів. Цю історію розповів ще попередніший власник, який зараз проживає в Чикаго. Далі барабан потрапив на Західну Україну і власне до мене в руки.

Спершу я вирішив погуглити компанію в інтернеті і не знайшов жодної інформації, окрім того, що є сучасна компанія Swan Custom Drums з Австралії. Але у неї зовсім інший бедж та історія. Цей же барабан не вдалося знайти ні у гуглі, ні фейсбуці, ні інстаграмі. І навіть через гугл по фотографіям вінтажний беджів - жодних подробиць. Це наштовхнуло мене на думку, що інформація про те що він справді з 1970х років скоріш за все є правдою, бо якби це був більш сучасний бренд або ж якась китайська дешевизна, то була б хоча б якась інформація на просторах інтернету.

Я вирішив купити його та отримавши посилку на Новій пошті забрав зразу на студію. Я був сильно вражений як виглядом інструменту вживу, так і його звуком - навіть зовсім не налаштовуючи його лаги він звучав просто фантастично!

Барабан кленовий, має 10 шарів та розмір 14" на здається 5,5". Таких лагів як у нього я взагалі не бачив, скоріш за все вони були зроблені на замовлення або це персональна фішка цього бренду. Дуже прикольний бедж, як на мене не створений на абияк. Машинка барабану повертається по осі та може відкриватися донизу у будь якій позиції - це не впливає на звук, але я таку бачу вперше і це прикольна фішка. Разом з барабаном йшов пошарпаний старенький чохол, видно також з тих самих часів. І найголовніше я його купив за трохи більше $200. Як на мене, то лише одна фурнітура цього барабану коштує цю суму. Тепер цей інструмент буде слугувати для запису на студії, а його відео огляд ви можете знайти у нас на сторінці інстаграм.

Барабанна установка Tama Star Walnut приїхала на студію
Розділ:
Барабани

Барабанна установка Tama Star Walnut приїхала на студію

11.03.19

Компанія Tama Drums була заснована в 1974 році в Японії, хоча її власник Хошіно Гаккі почав виробництво барабанів у 1965 під ім‘ям Star Drums.

Детальніше
Клавіші Korg Kross 2 – професійний інструмент в оренду для репетицій
Розділ:
Репетиційна база

Клавіші Korg Kross 2 – професійний інструмент в оренду для репетицій

02.02.19

Нарешті це сталося! Ми купили круті клавіші для репетицій Korg Kross 2, які доступні в оренду 50 грн./год.

Детальніше
Вгору