03.06.19

Автор: Юрій Рябчук

Vanguard V13 – ламповий конденсаторний мікрофон приїхав зі США

Остання посилка з студійним обладнанням зі Сполучених Штатів доїхала вчора і ми поступово розповімо вам про її вміст. Почнемо з лампового конденсаторного мікрофона Vanguard V13.

Vanguard V13
Vanguard V13 комплект
поділитися

Vanguard Audio Labs - досить молода амбіційна компанія зі штату Каліфорнія, США, заснована трійкою інженерів-ентузіастів Дереком Баргаером (Derek Bargaehr), Кеном Евантом (Ken Avant) та нажаль покійним Гленом Хеффнером (Glen Heffner). Саме Ken Avant став головним дизайнером продукції компанії, і це не дивно, маючи за плечима 50 років досвіду роботи в музичній сфері та будучи засновником відомої компанії студійного обладнання Avantone, з якої він пішов у 2010 році.

Лінійка компанії включає мікрофони V13, V44S, V4 та мультикуапсульні V1, а також деякі аксесуари. Саме V13 з'явився у нас на студії - це ламповий велико-діафрагмовий конденсаторний мікрофон з дев'ятьма режимами направленості, що робить його надзвичайно універсальним у роботі.

Комплект містить кейс, мікрофон, блок живлення, кабель, павук та чохол для мікрофону. Ціна такого красеня на ринку США - $750. У першу чергу ми купляли його для запису вокалу, але будемо використовувати і для інших завдань, як от переднім мікрофоном для бас барабана. Недочекаємося випробувати його у дії!

Запис барабанів на студії: група Zoanthropy з Києва
Розділ:
Студія

Запис барабанів на студії: група Zoanthropy з Києва

16.09.19

Група Zoanthropy - це колектив, який складається з чотирьох учасників, а грають хлопці у стилі postmetal/sludge.

Детальніше
Записали барабанний кавер перед Новим роком
Розділ:
Студія

Записали барабанний кавер перед Новим роком

23.01.20

Хоча січень в музичній індустрії належить до неприбуткових місяців, зате грудень - це пік попиту на репетиції, записи, виступи на корпоративах та різних подіях,...

Детальніше
Вгору