04.02.19

Автор: Юрій Рябчук

Вінтажний преамп Altec 1612A став новим доповненням студії

Altec 1612A - це ще одне доповнення нашої студії. Це одноканальний преамп/лімітер виробництво якого почалося 1970 року, він має мікрофонний та лінійний входи і незалежне функціонування лімітеру на борту.

Altec 1612A
Altec 1612A preamp
поділитися

Компанія Altec Lansing була основана в 1927 році і займалася першопочатково динаміками та додатковим аудіо обладнанням для студійних, домашніх та мультимедійних завдань. У її арсеналі окрім динаміків були також мікрофони та підсилювачі/компресори і мікшери.

Компанія зазнала низку банкрутств та змін власників за ці 90 років, але її обладнання завжди вважалося high-end класу та використовується по сей день в багатьох світових студіях.

Наразі Altec 1612A проходить профілактику у нашого знайомого майстра Сергія Маркова та скоро повноцінно почне функціонувати на студії. Преамп має досить вінтажне звучання і чимось нагадує Neve. Інтернет та продавець від якого ми отримали пристрій в першу чергу радять пробувати Altec на барабанах, а ми звісно будемо експериментувати з ним на бас та електро гітарних підсилювачах!

Black Friday не оминув і студію Checkpoint
Розділ:
Репетиційна база

Black Friday не оминув і студію Checkpoint

25.11.18

Буквально пару днів тому відбувся шалений розпродаж "Чорна п'ятниця", яка не оминула і нашу студію. Знижки у різних музичних магазинах сягали 80%, і хоча...

Детальніше
Зйомка діджей сету для Evka у Checkpoint Drumschool
Розділ:
Школа

Зйомка діджей сету для Evka у Checkpoint Drumschool

18.02.22

Хоча ми і барабанна школа, у нас можна відзняти відео, зробити фотосет, провести презентації, лекції тощо! Лише гляньте на цю крутизну зняту для київської...

Детальніше
Вгору