26.05.19

Автор: Юрій Рябчук

Vintech Audio VA573 та A-Designs Audio EM Red приїхали до студії

Нещодавно ми отримали другу посилку зі США в якій були 500-ті модулі Vintech Audio VA573 та A-Designs Audio EM Red та таким чином закрили наш ланчбокс API на 6 слотів.

Читайте про нові пристрої та компанії, що їх виготовляють, у новині нижче.

Vintech Audio VA573 and A-Designs Audio EM Red
поділитися

A-Designs Audio - це компанія розташована в Вест Хілз (West Hills), штат Каліфорнія, США та має більше 60ти років досвіду на ринку! У A-Designs досить широка лінійка продукції, тут і преампи, компресори, еквалайзери, 500ті модулі, ді-бокси/аттенюатори, суматорні мікшери та інше. Досить відомою на ринку компанія стала в тому числі за рахунок мікрофонного преампа Pacifica, який в свою чергу бере початок від консолі Quad Eight - однієї з найпопулярніших в 70-х роках, на ряду з Neve та API.

Що стосується A-Designs EM Red, то це одноканальний мікрофонний преамп, який входить в лінійку з п’яти 500-х модулів: P1 - 500та версія Pacifica; EM-Gold - преамп для підкреслювання низу/низько-середніх частот; EM-Blue - для акцентування високих частот; EM-Red - для виділення середини; EM-Silver - подібний до вінтажного звучання Neve.

Vintech Audio - компанія з Довера (Dover), штат Філадельфія, США. Заснована вона в 1997 році, а вся продукція створюється виключно в Штатах. Більшість продукції основана на схемі класичного Neve 1073, а лінійка має мікрофонні преампи з чи без еквалайзера, 500ий модуль VA573, двоканальний мікрофонний преамп Dual 72 - клон Neve 1272, та стерео компресор 609CA.

Запис барабанів для групи Onaway у студії звукозапису Checkpoint
Розділ:
Студія

Запис барабанів для групи Onaway у студії звукозапису Checkpoint

22.04.20

Група Onaway заснована у 2014 році та грає у напрямках рок-н-ролл та хард рок. Почавши джемити на піснях Led Zeppelin та Deep Purple група...

Детальніше
Ludwig Acrolite 1970х та Truth Custom Drums Aaron Gilespie – нові малі барабани в колекції
Розділ:
Студія

Ludwig Acrolite 1970х та Truth Custom Drums Aaron Gilespie – нові малі барабани в колекції

23.03.20

Нещодавно поповнили студію двома крутезними малими барабанами від Ludwig та Truth Custom Drums і давайте розкажу вам трошки історії про ці бренди.

Детальніше
Вгору