26.05.19

Автор: Юрій Рябчук

Vintech Audio VA573 та A-Designs Audio EM Red приїхали до студії

Нещодавно ми отримали другу посилку зі США в якій були 500-ті модулі Vintech Audio VA573 та A-Designs Audio EM Red та таким чином закрили наш ланчбокс API на 6 слотів.

Читайте про нові пристрої та компанії, що їх виготовляють, у новині нижче.

Vintech Audio VA573 and A-Designs Audio EM Red
поділитися

A-Designs Audio - це компанія розташована в Вест Хілз (West Hills), штат Каліфорнія, США та має більше 60ти років досвіду на ринку! У A-Designs досить широка лінійка продукції, тут і преампи, компресори, еквалайзери, 500ті модулі, ді-бокси/аттенюатори, суматорні мікшери та інше. Досить відомою на ринку компанія стала в тому числі за рахунок мікрофонного преампа Pacifica, який в свою чергу бере початок від консолі Quad Eight - однієї з найпопулярніших в 70-х роках, на ряду з Neve та API.

Що стосується A-Designs EM Red, то це одноканальний мікрофонний преамп, який входить в лінійку з п’яти 500-х модулів: P1 - 500та версія Pacifica; EM-Gold - преамп для підкреслювання низу/низько-середніх частот; EM-Blue - для акцентування високих частот; EM-Red - для виділення середини; EM-Silver - подібний до вінтажного звучання Neve.

Vintech Audio - компанія з Довера (Dover), штат Філадельфія, США. Заснована вона в 1997 році, а вся продукція створюється виключно в Штатах. Більшість продукції основана на схемі класичного Neve 1073, а лінійка має мікрофонні преампи з чи без еквалайзера, 500ий модуль VA573, двоканальний мікрофонний преамп Dual 72 - клон Neve 1272, та стерео компресор 609CA.

Chandler Limited Germanium MicPre та Spectra 1964 STX100 на студії
Розділ:
Студія

Chandler Limited Germanium MicPre та Spectra 1964 STX100 на студії

04.06.19

Що ж, час розповісти ще про два доповнення наших студійних мікрофонних преампів, які приїхали зі США. Поки вони є найдорожчими нашими одноканальними приладами -...

Детальніше
Запис барабанів на студії: група Zoanthropy з Києва
Розділ:
Студія

Запис барабанів на студії: група Zoanthropy з Києва

16.09.19

Група Zoanthropy - це колектив, який складається з чотирьох учасників, а грають хлопці у стилі postmetal/sludge.

Детальніше
Вгору