14.11.19

Автор: Юрій Рябчук

Vox AC30 1971 року – новий гітарний комбік з 50 річною історією

Не кожен вінтажний підсилювач чи пристрій буде «звучати», але це точно не стосується ще однієї легенди - гітарного підсилювача Vox AC30 1971 року!

Vox AC30 combo
Vox AC30 combo 1971
Vox AC30 combo 1971 pic 2
поділитися

Взагалі ці старі підсилювачі та інструменти, які потрапляють в Україну мають також свою цікаву історію. Наприклад цей красень був куплений у одного європейського колекціонера та завезений потім до України, де пробув декілька років у попереднього власника і в результаті потрапив до моїх рук та буде слугувати лише цілям звукозапису на Checkpoint’і.

Сама модель підсилювача з'явилася у 1959 році та стала культовою серед британських музикантів. AC30 став наступником AC15, котрий був не достатньо гучним на концертах та іноді не міг «перекричати» публіку.

Vox AC30 також відомі своїм неперевершеним чистим звучанням, а підсилювачі 60-х та початку 70-х коштують в діапазоні від $2к до $8к на ринку в США згідно з даними reverb.com

На ціну впливає стан, динаміки, оригінальність деталей, зовнішня автентичність та «вінтажність», історія підсилювача, відомі власники тощо.

Запис барабанів на студії: група Zoanthropy з Києва
Розділ:
Студія

Запис барабанів на студії: група Zoanthropy з Києва

16.09.19

Група Zoanthropy - це колектив, який складається з чотирьох учасників, а грають хлопці у стилі postmetal/sludge.

Детальніше
Klark Teknik KT2A – ламповий компресор у нас на студії
Розділ:
Студія

Klark Teknik KT2A – ламповий компресор у нас на студії

07.07.19

Klark Teknik - британська компанія заснована братами Теренсом і Філіпом Кларк в 1971 році, які спершу почали свій шлях з виробництва побутової техніки в...

Детальніше
Вгору