08.06.19

Автор: Юрій Рябчук

Встановили кондиціонери в приміщенні студії Checkpoint

Ми нарешті встановили наші кондиціонери у приміщенні і це мабуть стало найбільшою нашою літньою інвестицією на студії, але необхідною для повного комфорту наших відвідувачів у цей жаркий сезон.

Кондиціонери
Кондиціонери 2
Кондиціонери 3
Кондиціонери 5
поділитися

Оптимальну температуру в приміщенні ми нарешті можемо контролювати та планували встановлення охолодження ще минулого року, але затрати на ремонт санвузла були дуже значними. Тепер ми маємо притяжно-витяжну систему, опалення, яке здійснюється через вентиляційні канали та охолодження окремими внутрішньо-зовнішніми блоками.

Кондиціонування встановлене у обох репетиційних кімнатах, контрольній кімнаті студії та коридорі. Залишається тільки навести косметичного порядку після робіт.

У обох репетиційних кімнатах контроль за охолодженням буде доступний індивідуально самим групам.

  Стабілізатор напруги Volter V2000 – новий пристрій для студії
  Розділ:
  Студія

  Стабілізатор напруги Volter V2000 – новий пристрій для студії

  31.10.19

  Настав час зайнятися безпекою та зручністю роботи зі студійним обладнанням. Стабілізатори напруги та генератори безперебійного живлення - невід'ємна частина функціонування будь якої студії, де...

  Детальніше
  Поповнення мікрофонних стійок та тарілок для барабанів Paiste PST5
  Розділ:
  Репетиційна база

  Поповнення мікрофонних стійок та тарілок для барабанів Paiste PST5

  05.02.19

  Постійними затратами на репетиційній студії є: 1) барабанні пластики 2) барабанні тарілки 3) мікрофонні стійки 4) інструментальні та мікрофонні кабелі. Ці речі потребують постійного...

  Детальніше
  Вгору